Бетонні роботи

Бетонні роботи Києв - без них не обходиться жодне будівництво. Заливка фундаменту, пристрій бетонної підлоги, зведення монолітної стіни - для всього цього потрібен бетон відповідних марок. Наша компанія може замовити готову суміш або ж приготувати її вручну.

Бетонні роботи

  Бетонування - важкий кропітка праця, що вимагає підвищеної уваги до деталей. Наприклад, дотримання порядку виконання робіт, відповідність марки бетону майбутнього призначення вироби (підлоги, стіни, фундамент для будинку або забору), контроль заливки (щоб бетон заповнював весь простір і не залишалося порожнеч у виробі).

Бетонні роботи Київ

Порядок виконання бетонних робіт

 

  Бетонування ділиться на два типи робіт: підготовка і основна заливка. Кожен з типів має свій порядок виконання. Якщо ж цей порядком пожертвувати (наприклад, заради економії часу і коштів), зростає ризик порушити міцність і цілісність бетонної конструкції.

  Підготовка. Як і будь-яка інша робота, бетонування починається з підготовчого етапу. Підготовка включає в себе наступне:

  • проектування - на цій стадії враховується передбачувана навантаження на майбутній виріб. Наприклад, від того, який планується будинок, прораховується глибина і ширина фундаменту. А від кількості меблів і мешканців житла залежить товщина бетонної підлоги;
  • риття траншеї / котловану - умовно кажучи, це місце для розміщення бетонної суміші. Ми риємо за допомогою техніки або вручну (техніка не скрізь може підібратися) зазначені в проекті розміри;
  • армування - обов'язковий підготовчий етап. Арматура підсилює міцність конструкції;
  • виставлення опалубки - необхідно при влаштуванні фундаменту будинку або забору, а також при створенні залізобетонних плит (наприклад, в якості даху для зливної ями або перемички над дверними і віконними прорізами).

  Заливка бетону. Наші фахівці заливають готову бетонну суміш або готують розчин вручну. Знову ж, техніка не скрізь може підібратися. По можливості, ми виконуємо заливку бетону одним разом. При необхідності, наша компанія організовує працівників у кілька змін, щоб бетон лився безперервно, поки не заповнить всі підготовлене простір.

Виконуемо Бетонні роботи Київ

  Потім ми знімаємо опалубку і контролюємо процес застигання бетону. Наша мета - щоб бетонний виріб набрало необхідну міцність і виконувало свої функції протягом десятків років.

  Замовити бетонні роботи у Києві, у нас можна по одному з координат, зазначених на сайті.

Або, залиште повідомлення, через форму на сайті, і ми зв'яжемося з вами.

Перелік міст, де ми надаємо послуги бетонування, можна знайти у розділі "Послуги"