Копка каналізації

Облаштування каналізації в приватному секторі вимагає наявності техніки, досвіду та навичок. Тому копка каналізації доручається невластивому підряднику. Це дозволяє заощадити багато сил і часу. Плюс професіонали врахують ті тонкощі, на які може не звернути уваги звичайна людина.

Копка каналізації

  Якщо необхідна копка каналізації в Києві, компанія «Kvartal-Building» надасть всі необхідні ресурси. Сюди відносяться спецтехніка, досвідчені фахівці і надійні підсобні робітники. Також ми здійснюємо зовнішній і внутрішній монтаж стічних систем.

Як здійснюється копка каналізації


  Каналізація на увазі під собою систему стічних труб, що транспортують рідина в колектор, септик, зливну або вигрібну яму. Ми виробляємо копку траншей і розробку котлованів. У траншеї будуть пролягати труби, а в котловані розташується місце остаточного стоку рідини.

Копка каналізації Київ

  Перед початком робіт проводиться візуальний огляд території. Ми розуміємо, що не буває двох однакових ділянок, тому огляду та обстеження піддається кожен окремий двір (або ділянка). Потім нам необхідно з'ясувати як часто і скільки рідини буде проходити по трубах. Ці дані необхідні, щоб вирішити якою буде котлован. Наприклад, якщо це дачну ділянку і господар буває там наїздами, найрозумніше зробити зливну яму. А якщо на території постійно проживають, має сенс робити яму з септиком.

  Після обговорення всіх деталей, ми приступаємо до земляних робіт:

  • розмітка - намічаємо де пройдуть труби і де розташується котлован;
  • прибирання - по розмічених ділянок виробляємо прибирання чагарників, дерев та інших предметів, які можуть заважати копанні каналізації. На цьому ж етапі визначаємося зі способом копки і розміщенням викопаного грунту;
  • розробка грунту - вручну або за допомогою спецтехніки роєм траншею і розробляємо котлован. Спосіб копки залежить від розміру ділянки, чи зможе туди дістатися техніка та обсягу самих земляних робіт. У якихось випадках простіше запросити трьох-чотирьох працівників, ніж привозити техніку.

  Після закінчення земляних робіт наша команда приступає до укладання труб і облаштування котловану. Яма може бути викладена з бетоніта, моноліту або ж / б кілець. Як облаштувати котлован вирішується з урахуванням побажань і потреб замовника.

Чому варто замовити послугу у нас


  Компанія «Kvartal-Building» виконує копку каналізації в Києві від а до я - від замірів до розрівнювання грунту після укладання труб і облаштування котловану. У нас індивідуальний підхід до кожного замовника, оскільки ми розуміємо, що не буває двох однакових ділянки. Ми робимо свою роботу якісно і у встановлені терміни. Більш детальну інформацію можна отримати по одному з контактів на сайті.