Прокол під дорогою

  Процес прокладки комунікацій іноді може підносити різні сюрпризи. Наприклад, необхідно підвести до будинку водопровід, каналізацію або силовий електрокабель через жваву автомагістраль. Зупиняти рух не представляється можливим. А якщо його зупинити, можуть виникнути величезні пробки і, як наслідок, проблеми.

Прокол під дорогою

  Щоб вийти з такої ситуації, існує послуга - прокол під дорогою. Ще ця дія має назву горизонтальне буріння або бестраншейная прокладка труб. Суть цієї послуги полягає в тому, що під дорогою робиться отвір для комунікацій і при цьому рух транспорту не зупиняється. Прокол під дорогою в Києві дуже актуальне, тому що деякі вулиці можуть бути вузькими, а потік автомобілів величезний. Плюс перекрити вулицю і перенаправити потік транспорту коштує чималих коштів. Простіше і дешевше замовити у фахівців прокол під дорогою.

Як виконується робота

  Для початку необхідно запросити фахівця з геодезії. Він визначить тип ґрунту і наявність / відсутність «сюрпризів» у вигляді вже пролягають комунікацій або скельної породи. Зазвичай фірми, що виконують прокол під дорогою в Києві, мають у своєму розпорядженні такими фахівцями.

Прокол під дорогою Київ

  Також важливим є вивчення карт і узгодження з різними комунальними службами. Це необхідно зробити, щоб на 100% переконатися у відсутності вже пролягають комунікаційних мереж в тому місці, де планується прокол.

  Після всіх узгоджень починаються самі роботи:

  • риття котлованів - з двох сторін дороги риється два котловани. Їх глибина залежить від діаметра труби і ступеня навантаження на автостраду. Обсяг котлованів повинен таким, щоб працівникові зі спеціальним інструментом було комфортно працювати;
  • пробивання отвору - за допомогою спецтехніки майстри виконують ущільнення грунту. Таким чином під дорогою утворюється отвір, в яке розміщується щільна труба. При цьому міський трафік не зупиняється і самій дорозі не завдається ніякої шкоди;
  • укладання комунікацій - в розміщену трубу прокладається необхідна інженерна комунікація, наприклад, водопровідна або каналізаційна труба, силовий або інтернет кабель.

  Прокол під дорогою в Києві істотно заощаджує час, сили і засоби. Замість того, щоб бігати по інстанціях і погоджувати зупинку (і перенаправлення) міського трафіку, виконується буріння під дорогою.

Скільки коштує прокол під дорогою


  Вартість послуги формується індивідуально. На ціну впливають довжина і діаметр труби, ширина дороги, а також розмір котлованів. Завжди цікавтеся у менеджерів чому вони назвали вам конкретну цифру, нехай вони детально все пояснять.

  Компанія «Kvartal-Building» виконує прокол під дорогою в Києві. Ми маємо в своєму розпорядженні необхідними фахівцями і інструментом для такої роботи. Замовити послугу у нас можна по одному з контактів на сайті.