Будівництво фундаментів

  Фундамент - це основа для будь-якої будівлі. Якість і довговічність будівлі безпосередньо залежать від надійності його заснування. Тому будівництво фундаменту у компанії «Kvartal-Building» стоїть осібно і йому приділяється дуже серйозна увага. До кожному підставі ми висуваємо власні критерії, яких дотримуємося протягом усього зведення фундаменту. Основа повинна бути: міцним, стійким, витримувати вагу будівлі, тиск грунту і дію погодних умов.

Будівництво фундаментів Київ

Які фундаменти ми будуємо


  Компанія «Kvartal-Building» виконує будівництво фундаменту в Києві і області. Виходячи із ситуації ми зводимо підставу різного типу:

  • стрічковий фундамент - найпоширеніший тип підстави. Являє собою залізобетонну стрічку, поверх якої зводять несучі стіни і перегородки. Підходить для більшості типів грунту. Стрічковий фундамент ділиться на монолітний і збірний (з блоків). Широке застосування стрічки пояснюється тим, що вона не складна в монтажі і застосовується для будівель самого різного призначення (тільки повинна бути стрічка відповідного розміру);
  • стовпчастий фундамент - підходить для будівель невеликої ваги, наприклад, лазня, гараж або будиночок (каркасний, з колод або бруса). По периметру майбутньої будівлі в грунт заглиблюються стовпи, переважно монолітні (також для стовпів використовуються цеглу або блоки). Ці стовпи обв'язуються між собою колодами, металевим швелером або бетоном. Після чого зводяться стіни та покрівлю;
  • фундамент палі - використовується переважно в рухливих, болотистих та інших нестійких грунтах. Спочатку вгвинчуються або забиваються палі поки вони не дійдуть до щільного грунту. Потім палі заповнюються бетоном. А після обв'язуються залізобетонною конструкцією. Фундамент палі підходить для будівель різного призначення. Головне правильно підібрати кількість і товщину паль;
  • плитний фундамент - це монолітна залізобетонна плита, на якій згодом зводяться стіни. Плитне підставу розташовується під всією площею будівлі. Використовується не часто через дорожнечу і трудомісткого процесу. Застосовується на слабонесущем грунті. Розрізняють три типи плитного фундаменту. Це монолітна плита однієї товщини, з бічними ребрами до верху (типу «чаша») і ребрами до низу (робиться за рахунок риття траншеї).

  На вибір на користь того чи іншого підстави впливають кілька факторів: особливості грунту, рельєф місцевості, погодні умови і побажання (а також бюджет) замовника. Команда «Kvartal-Building» виконує будівництво фундаменту в Києві будь-яких типу і складності.

Будівництво фундаментів

  Щоб замовити будівництво фундаменту або попередній прорахунок, можна звернутися до нашого консультанта. Для цього скористайтеся одним з контактів на сайті.