Каналізація приватного будинку

  Зручності в приватному будинку - це не розкіш, а необхідність. Каналізація дозволяє забезпечити водовідведення сантехнічних приладів і деякої побутової техніки (наприклад, пральної або посудомийної машинки). Завдяки такій системі в будинку можна встановити ванну, душову кабіну, унітаз, умивальник і кухонну мийку. Каналізація приватного будинку в Києві з компанією «Kvartal-Building» - це зручно і комфортно, як в квартирі.

Каналізація приватного будинку

  Далеко не скрізь в приватному секторі проходить каналізаційний колектор, в який можна врізати водовідведення. Ми можемо запропонувати кілька варіантів вирішення цієї проблеми. Кожен із способів різниться за вартістю і має свої переваги.

Каналізація приватного будинку

  В кожному окремому випадку наші фахівці пропонують індивідуальну систему водовідведення. На вибір впливає наступне:

  • кількість підключаються предметів - сюди входять всі пристосування, яким потрібне підключення до каналізації. Кухонна раковина, ванна кімната (з душовою і умивальником), унітаз, пральна машинка. У деяких випадках дві кухні або дві ванних кімнати;
  • кількість осіб, які проживають в будинку - прийняти душ одній людині або п'ятьом (по черзі). Зрозуміло, що це різна кількість води, що потрапляє в каналізаційну систему;
  • розмір ділянки - розміщення септиків, зливних або вигрібних ям, щоб це було безпечно.

  З огляду на ці нюанси, наші фахівці здійснюють розведення каналізаційних труб по дому, до кожного «споживачеві» окремо. Потім все це зводиться в одну велику зливну трубу (мінімум 110 мм) і виводиться з будинку.

Каналізація приватного будинку в Києві

  Якщо водовідведення не влучає у централізований каналізаційний колектор, ми пропонуємо нашим клієнтам такі способи вирішення завдання:

  • зливна яма - на певній відстані від будинку викопується яма (розміри залежать від вищеописаних нюансів). Потім ця яма облаштовується так, щоб рідина частково йшла в грунт (наприклад, за допомогою ж / б кілець);
  • вигрібна яма - робиться за принципом зливної ями. Тільки вигрібну яму регулярно очищає ассінезатор;
  • септик - система має на увазі установку додаткового резервуару для збору того, що осідає.

  Також ми виконуємо системи з декількох ям або септиків, де одне плавно переходить в інше. Наприклад, коли одна яма повністю наповнилася, вода починає перетікати в іншу. На кожній окремій ділянці ми пропонуємо індивідуальне рішення водовідведення.

  Каналізація приватного будинку в Києві з компанією «Kvartal-Building» - це швидко, зручно і комфортно, як в квартирі!