Демонтаж будівель

Часом деякі будівлі приходять в такий стан, що жити або працювати в них стає небезпечним для життя. Причинами цього можуть бути час, неправильна експлуатація або недолік обслуговування. Такі споруди залишається тільки повністю зносити. Команда наших фахівців виконає демонтаж будівель будь-якого типу і призначення.

Демонтаж будівель

  Така робота проводиться в кілька послідовних етапів. Це дозволяє зберегти будматеріали (якщо таке можливо), зберегти навколишнє середовище, не зачепити сусідів і уникнути проблем з комунальними службами.

Демонтаж будівель в Києві


  В першу чергу на місце прибуває наш фахівець-оцінювач. У його завдання входить оцінити стан старого будинку, прийняти до уваги навколишні споруди, а також визначити місце проходження комунікацій. Нерідкі випадки, коли комунікаційні мережі розташовуються прямо під будівлею. Це можуть бути водопровід, каналізація, газопровід та електричні кабелі. Якщо під час демонтажу випадково зачепити щось з комунікацій, проблеми будуть і у нас, і у нашого замовника. А ми цього не хочемо!

Демонтаж будівель в Києві

  Потім прибуває наша команда фахівців зі спеціальною технікою. В процесі демонтажу будівлі ми працюємо злагоджено і враховуємо безліч нюансів:

  • збереження будматеріалів - в старому будинку можуть бути матеріали хорошого стану. Ми їх демонтуємо так, щоб можна було повторно використовувати. Наприклад, цілий цегла або шлакоблок підійде для зведення стін в новій будівлі;
  • комунікації - ми враховуємо розташування повітряних і підземних комунікаційних мереж. Під час демонтажу будівлі ми не зачеплю жодного дроту (електричного, водяного або газового);
  • прилегла територія і сусіди - ми працюємо так, щоб не пошкодити оточуючим насадженням і клумби, а також не зачепити територію сусіда;
  • встановлені терміни - якщо терміни виконання роботи дуже стислі, наша компанія організовує роботу в кілька змін. Ми цінуємо час замовника.

  Після демонтажу старої споруди ми вивозимо все будівельне сміття. Для цієї роботи наша компанія має в своєму розпорядженні достатнім штатом і необхідною технікою. Коли ми закінчуємо свою роботу, залишається рівна і чиста майданчик. Тепер можна починати будівництво нової будівлі з чистого аркуша!

  Замовити демонтаж будівель в Києві можна по одному із зазначених контактів. Також у нас можлива зворотний зв'язок - ми самі зателефонуємо на будь-який номер і відповімо в будь-якому месенджері, щоб заощадити Ваші кошти