Демонтаж будинків

Деякі будинки приходять в такий стан, що в них неможливо жити. Можливо вони підлягають ремонту, але він буде дуже дорогим. Багато фахівців сходять на думці, що простіше і дешевше побудувати новий будинок, ніж ремонтувати старий. Якраз в таких випадках необхідний демонтаж будинків. Ця процедура дозволяє очистити ділянку від старої споруди і будівельного сміття. А на чистій майданчику можна звести такий будинок, який буде відповідати потребам всієї родини.

Демонтаж будинків

  Наша команда виконує демонтаж будинків в Києві ефективно, точно в строк і з збереженням будматеріалів. Для цього необхідно викликати нашого оцінного експерта, який визначить розташування комунікацій і врахує навколишні насадження і споруди.

Як виконується демонтаж будинків

  В одному випадку важливі терміни. В іншому - збереження будматеріалів. Для кожного з цих випадків ми підбираємо метод розбирання будинку і відповідну техніку. Наша компанія застосовує два основних способи демонтажу будинків:

 1. механізований - застосовується в ситуаціях, коли сильно горять терміни. Ми заганяємо спецтехніку і з її допомогою повністю зносимо будинок. Робота робиться швидко, але без збереження будівельних матеріалів;
 2. ручної - застосуємо з випадках, коли необхідно максимально зберегти будматеріали для їх подальшого використання. Такий спосіб займає значно більше часу. Однак на збережених матеріалами можна непогано заощадити.

  Ручний метод демонтажу застосовується і в деяких інших випадках:

 • спецтехніка фізично не може підібратися до будинку;
 • роботи проводяться в густонаселеному пункті (ділянки щільно прилягають один до одного);
 • розбирається тільки частина будинку (перегородки, покрівля).

Демонтаж будинків Київ
Порядок виконання роботи


  Наша команда виконує демонтаж будинків будь-якого призначення. Серед них житлові будинки, котеджі, дачні споруди, господарські споруди у дворі. Ми розбираємо будинку з різних матеріалів: цегла, шлакоблок, дерево, залізобетон, моноліт і інші. Наша компанія виконує демонтаж будинків в такому порядку:

 • оцінка стану будинку, розташування комунікацій і навколишніх об'єктів;
 • зняття вікон, дверей і покрівлі;
 • видалення настінного і підлогового покриття;
 • демонтаж комунікацій;
 • розбирання стін;
 • риття і видалення старого фундаменту.

  Завершальним етапом є вивезення очищення території та вивезення будівельного сміття. Тепер майданчик готова до будівництва нового будинку.

  Замовити демонтаж будинків в Києві можна за допомогою одного з контактів на сайті. Можлива зворотний зв'язок, тобто ми самі Вам передзвонимо.