Будівництво погребів

Головне завдання льоху - зберігати фрукти, овочі та консервацію. І щоб споруда виконувала свої функції, необхідно дотримуватися технічні вимоги. Будівництво погребів у Києві починається з проектування, де враховуються тип підвалу, ключові технічні параметри і інші нюанси, що впливають на кінцевий результат.

Будівництво погребів Київ

Типи льохів

  Розрізняють два основних види підвальних споруд: вертикальний і похідний. Кожен з типів має як переваги, так і недоліки.

  Вертикальний льох. Спорудження з вертикальним входом, спуститися в яке можна за допомогою драбини. Найчастіше такий тип підвалу будується з міркувань економії коштів або через нестачу земельної площі. Можливі варіанти, коли вертикальний підвал робиться під існуючим житловим будинком. Однак тут необхідно врахувати купу нюансів, щоб не порушити цілісність житла.

Будівництво погреба

 На що орієнтуватися при виборі даного типу льохи:

  • переваги - економія будівельних матеріалів, а також витрачаються часу і коштів. Оптимальний варіант у разі невеликого земельної ділянки. Можливість вирити підвал під житловим будинком;
  • недоліки - відсутність комфорту. Наприклад, самому спускати мішок картоплі по сходах не дуже зручно, а спускати мотузкою не завжди легко.

  Похідний льох. Споруда з плавним переходом від вхідних дверей до самої льоховий кімнаті. Кількість ступенів, кут нахилу переходу і глибину кімнати можна регулювати так, щоб було зручно спускатися в такий льох.

  На що орієнтуватися при виборі даного типу льохи:

  • переваги - комфорт. Переносити заготовки по плавному переходу (той же мішок картоплі) дуже зручно. Особливо якщо щаблі не високі і є перила;
  • недоліки - більше витрат. На плавний перехід буде потрібно більше будматеріалів, часу, сил і матеріальних витрат.

Ключові технічні параметри

  Будівництво погребів у Києві вимагає враховувати, що за підсумком споруда повинна бути міцною, сухою, температурним діапазоном від 0 до +7 ° C і з хорошою вентиляцією. Для цього необхідно наступне:

  • стелю льоху повинен починатися на 20-30 см нижче промерзання грунту;
  • під бетонною підлогою повинна бути щебенева подушка з дренажною системою;
  • товщина стін не менше 25 см (одну цеглину);
  • стелю із залізобетону (оскільки він тримає чималий шар грунту);
  • обробка стін штукатурною сумішшю з піску, цементу і вапна.

Будівництво погребів Київ

  Дотримання технічних вимог та інших нюансів призведе до того, що у вас буде міцний, надійний і сухий льох. Саме така споруда дозволяє тривалий час зберігати фрукти, овочі та консервацію.

Перелік міст, де ми надаємо послуги будівництва у Києві, можна знайти у розділі "Послуги"