Ремонт кімнат

  Планування ремонту непросте завдання. Необхідно зібрати кошти, купити якісні будматеріали і знайти сумлінних працівників. І завжди виходить зробити ремонт відразу всієї квартири чи всього будинку. Або немає необхідності ремонтувати все приміщення. У таких випадках оптимально робити роботи поетапно - виконувати послідовний ремонт кімнат. А якщо замовити послугу у фахівців, вийде заощадити багато часу і сил. Плюс за підсумком вийде гарна і затишна кімната.

Ремонт кімнат

  Компанія «Kvartal-Building» виконує ремонт кімнат в Києві і області. Наші фахівці беруться за будь-яку кімнату в квартирі або будинку. Спальня, зал, кухня, ванна, передпокій - ми готові зробити одну або кілька кімнат, як цього забажає замовник.

Що входить в ремонт кімнат


  Залежно від стану кімнати їй може знадобитися косметичний або капітальний ремонт. Ступінь робіт зазвичай визначається на етапі огляду приміщення і переговорів з замовником. Після узгоджень і складання кошторису наша команда приступає до виконання робіт.

Ремонт кімнат Київ

  Ми робимо ремонт кімнат за принципом - демонтаж, комунікації, чорнові роботи, обробка приміщення, декорування та наведення порядку. Таким чином ми виконуємо наступні роботи:

  • демонтаж - прибирання меблів з кімнати, видалення елементів оздоблення і підлогового покриття, зняття комунікацій (електропровід, труби опалення, води та каналізації);
  • прокладка нових комунікацій - по можливості всі інженерні комунікації ховаються в стіну або спеціальні ніші (якщо такі плануються). Труби й проведення укладаються в заготовлені штроби. Залишаються тільки кінці, до яких будуть підключатися прилади (вимикачі, змішувачі, сифони і радіатори опалення);
  • чорнові роботи - вирівнювання статі бетонної сумішшю, штукатурка стін і стелі, закладка підсилюючих елементів (на яких потім будуть висіти полки, шафи або водогрійний бак);
  • обробка - на цьому етапі відбувається шпаклівка стін і стелі, чистове стягування підлоги, покраска, поклейка шпалерами, укладання підлогового покриття, монтаж декоративних панелей (наприклад, обшивка ванної кімнати пластиковими панелями чи кахельною плиткою);
  • декорування - монтаж і підключення світильників, вимикачів, розеток, змішувачів, установка меблів і побутової техніки, виконання інших дизайнерських рішень.

  В кінці ми прибираємо і вивозимо після себе будівельне сміття.

  Компанія «Kvartal-Building» виконує ремонт кімнат в Києві і області. Ми беремося як за окремі кімнати, так і за комплекс з кількох приміщень. Наприклад, комусь може знадобитися відремонтувати тільки зал або тільки ванну кімнату, а хтось може замовити відразу кілька приміщень (кухня, ванна, туалет і передпокій). Замовити послугу можна по одному з контактів на сайті.