Бетонування фундаменту

Щоб виконати бетонування фундаментів у Києві, необхідно кілька працівників, а також багато сил і часу. Команда наших фахівців готова взятися за цей важку і трудомістку роботу. Якщо необхідно, ми можемо організувати працівників у кілька змін, щоб фундамент бетонувати безперервно. Таким чином ми допоможемо заощадити Ваші сили і час.

Підготовка до бетонування фундаментів

  Робота виконується в кілька послідовних етапів. В першу чергу ми робимо розмітку майбутнього фундаменту. При цьому ми дотримуємося геометрію і збіг діагоналей. Від дотримання цих параметрів залежать рівні кути фундаменту і зводяться на ньому стін.

Бетонування фундаментів

  Другим етапом є риття траншеї. Зазвичай глибина котловану становить на 20-30 см нижче рівня промерзання землі. Однак в кожній місцевості свої погодні і рельєфні умови. Тому глибина і ширина траншеї будуть індивідуальними.

  Третій етап - виставлення опалубки. Це можуть бути готові щити, які прості в збірці і установці. Або ж опалубка з підручних засобів, найчастіше з дощок, збитих цвяхами або скручених саморізами. Ми працюємо як з одним, так і з іншим. Опалубка виставляється з дотриманням геометрії і збігом діагоналей (щоб у майбутніх стін були рівні кути).

Бетонування фундаменту Київ

  Четвертий етап - армування. По всьому периметру траншеї ми встановлюємо і пов'язуємо арматуру. Це необхідно для підвищення міцності підстави.

Бетонування фундаментів

  На дно траншеї ми розміщуємо піщано-щебеневу подушку. Вона буде захищати фундамент від вологи і грунтових вод.

  Після всіх підготовчих робіт ми приступаємо до самого бетонування. Залежно від обставин ми виконуємо роботи двома способами:

  • вручну - з бетономішалки маса подається в траншею, де працівники рівномірно розподіляють її по площі котловану. Глибинним вібратором з бетону видаляються частинки повітря, завдяки чому в фундамент не буде порожніх ділянок. Даний спосіб бетонування займає багато часу, але економить кошти;
  • за допомогою міксера - техніка рівномірно заповнює траншею готовим бетоном. Працівникам залишається тільки видалити частинки повітря за допомогою глибинного вібратора. Даний спосіб більш дорогий (так як замовляється готова бетонна суміш і техніка для її подачі), але економить масу часу.

  З іншого боку, міксер не скрізь може дістатися. Тому спосіб бетонування визначається індивідуально.

Бетонування фундаменту будинку

  Щоб замовити бетонування фундаментів у Києві, можна зв'язатися з нами по одному з координатами на сайті.

Перелік міст, де ми надаємо послуги бетонування, можна знайти у розділі "Послуги"