Сантехнічні роботи

Багато хто вміє згуртувати шматок пластикової труби з куточком або з'єднати між собою каналізаційні труби. А ось правильно розташувати всю систему каналізації, опалення або водопроводу можуть тільки фахівці. Тому сантехнічні роботи в Києві краще замовляти у професіоналів, наприклад, в компанії «Kvartal-Building».

Сантехнічні роботи

  Бували випадки, коли через неправильне розташування труби доводилося робити терміновий дорогий ремонт. Або неправильно зібрана система безперебійного водопостачання працювала сама на себе - насос брав воду з бака і гнав її назад в цей же бак. Уникнути таких казусів і неприємностей можливо: доручити сантехнічні роботи тим, хто в цьому розбирається.

На якому етапі робити сантехніку


  За великим рахунком сантехнічні роботи здійснюються практично на всіх етапах будівництва. Уже на етапі заливки фундаменту продумується де і як пройдуть каналізація і водопровід. Під час бетонування укладається гільза, через яку труби потраплять в будинок.

  Коли відбувається заливка бетонної підлоги, укладаються деякі комунікації. Частково труби можна заховати в стіну, а потім закрити їх штукатуркою (або іншим оздоблювальним матеріалом, наприклад, гіпсокартоном). Це необхідно з двох причин:

  • естетика - чим більше труби заховані в підлогу або в стіни, тим менше їх видно. Багатьом не подобається, коли комунікації «муляють» очі;
  • економія - заховані труби економлять відстань. Наприклад, кухонну мийку можна значно ближче розташувати до стіни. Цей нюанс особливо актуальний для малогабаритного житла.

  Коли виконані всі будівельні та оздоблювальні роботи, ми монтуємо і встановлюємо сантехнічне обладнання. Наприклад, унітаз, ванна, душова кабіна, кухонна мийка і водогрійний бак. Також наші фахівці виконають установку і підключення пральних та посудомийних машин.

Сантехнічні роботи Київ

  Як видно сантехнічні роботи в Києві починають виконуватися ще на етапі заливки фундаменту.

Що входить в сантехнічні роботи


  Даний вид діяльності охоплює великий спектр робіт. Ми виконуємо наступне:

  • укладання труб водопроводу і опалення;
  • монтаж і заміна каналізаційних і водопровідних стояків;
  • розводка труб по будинку або квартирі;
  • монтаж системи безперебійного водопостачання;
  • розрахунок і складання системи опалення;
  • установка ванн, душових кабін, гідробокс, кухонних мийок, раковин і змішувачів;
  • монтаж водолічильників.

  Також ми виконуємо і інші сантехнічні роботи в Києві. Замовити роботи і отримати консультацію можна по одному з контактів на сайті.