Спилювання дерев

  Спилювання дерев Київ, призводить до створення порядку у дворі і прибудинкового території. Прибирання старих гілок сприяє нормальному росту і здоров'ю дерева. Також цей захід усуває потенційні небезпеки, наприклад, коли сухі гілки можуть зламатися та травмувати людину. Часом прибирання гілок (в тому числі і здорових) необхідна для того, щоб захистити від них комунікації.

Спилювання дерев Київ

  Для здійснення цих завдань необхідні спеціальний інструмент і досвідчений пильщик. Особливо це актуально у випадках, коли дерево величезна і товсте. Компанія «Kvartal-Building» виконує спилювання дерев в Києві і області. Ми надамо для цієї справи всі необхідні ресурси.

Які роботи ми виконуємо


  Може виникати безліч ситуацій, коли потрібно спилювання дерев. Наприклад, необхідне коригування саду, потрібно прибрати одне або кілька дерев (які постаріли або заважають будь-яким роботам), планується повне очищення території. Наші співробітники мають необхідні інструменти і досвід для виконання самих різних робіт з прибирання гілок і дерев.

  Так під час процесу формування крони і коригування саду можна обійтися ручним інструментом. Прибирання ж одного дерева або цілої ділянки вимагає залучення механічного обладнання і спецтехніки, наприклад, автовишка, на якій будуть робочі з бензопилами.

  Команда «Kvartal-Building» береться за різні завдання, пов'язані з деревами:

  • обрізка гілок - видаляємо старі сухі гілки, формуємо крону, а також прибираємо ті гілки, які можуть заважати (наприклад, сильно звисають над дахом будинку або чіпляються за електрокабель). Формування коренів бажано виконувати восени або ранньою весною, щоб заподіяти дереву менше стресу;
  • спилювання дерев - у випадках, коли старе дерево може впасти і пошкодити будівлю, ми використовуємо автовишку. З її допомогою дерево акуратно розпилюється або валиться на безпечну сторону. При необхідності наші співробітники можуть викорчувати залишився пень;
  • розпилювання дерев - за допомогою потужної техніки ми розпилюємо завалені дерева. Таким чином на ділянці залишається порядок, а господареві дістаються дрова.

  Наша команда виконує спилювання дерев в Києві швидко, акуратно і без шкоди оточуючим об'єктам.

Спилювання дерев

Чому варто вибрати нас


  Ми наведемо 4 причини чому варто звернути на нас увагу:

  • пунктуальність - ми виконуємо свою роботи точно в обумовлені терміни, ні днем ​​пізніше;
  • садівничі стандарти - обрізка гілок та формування крони у нас відбуваються по садівничим нормам;
  • високий ступінь складності - беремося абсолютно за все дерева, в особливих випадках ми самі знайдемо необхідну техніку;
  • чистий двір - після нас залишається чистий двір, напилення дрова і задоволений замовник.

  Спилювання дерев в Києві з нами - це швидко, акуратно і надійно!