Будівництво будинків

  Будівництво будинків включає в себе величезний спектр робіт - від розробки грунту до покрівлі та оздоблення. Однак ще до земляних робіт з'являється чимало клопоту. Підібрати підходящу ділянку для забудови, створити креслення, що відповідає потребам родини, а також вибрати хороші будматеріали. Щоб найкращим чином здійснити будівництво будинку, таке завдання краще доручити команді досвідчених фахівців з «Kvartal-Building». Вони зможуть реалізувати задумки та ідеї замовника так, щоб це було зручно, комфортно і відповідало потребам всіх членів сім'ї.

Будівництво будинків

Як ми здійснюємо будівництво будинків


  Наша найголовніша мета - виправдати очікування замовника і дотримуватися будівельні нормативи. Тому ми розбиваємо всю роботу на окремі етапи:

  • проектування - після огляду ділянки та аналізу грунту ми складаємо план майбутнього будинку. У ньому відбиваються планування кімнат, розташування меблів, побутової техніки, віконних і дверних прорізів, розміщення комунікацій, санвузлів, вимикачів і розеток. Щоб будівництво було більш планомірним, важливо вказати в кресленні якомога більше деталей;
  • вибір будматеріалів - від цього залежить якість будинку і кінцева вартість всієї будівництва. На вибір будівельних матеріалів впливають кліматичні умови, навколишня інфраструктура (наприклад, біля залізниці рекомендовано робити посилений фундамент) і тип грунту в конкретній місцевості;
  • вибір підрядника - оскільки будівництво будинків під ключ включає в себе величезний спектр робіт, необхідно знайти безліч різних фахівців. Каменярі, електрики, сантехніки, будівельники і покрівельники є самими основними на будівництві. Також можуть знадобитися і інші майстри. Компанія «Kvartal-Building» має всі необхідні фахівцями для будівництва будинку під ключ.

  Покажіть нам ділянку і скажіть яким ви хочете бачити свій будинок - ми зробимо все інше. Від розчищення ділянки до вивезення будівельного сміття та благоустрою території по завершенні всіх будівельних робіт.

Будівництво будинків в Києві

Чому варто вибрати нас


  Ми виконуємо будівництво будинків в Києві протягом тривалого часу. У нас команда досвідчених фахівців. Ми забезпечимо наступне:

  • укладення договору - гарантія того, що будівництво закінчиться в обумовлені терміни і з дотриманням всіх пунктів;
  • доступна вартість - розумні і виправдані ціни на виконані роботи;
  • індивідуальний підхід - у нас немає певних шаблонів, ми враховуємо побажання і потреби кожного свого замовника.

  Команда «Kvartal-Building» виконує комплексне будівництво будинків в Києві. Також здійснюємо окремі види робіт. Для замовлення послуг можна скористатися будь-яким контактом на сайті.

Перелік міст, де ми надаємо послуги будівництва у Києві, можна знайти у розділі "Послуги"