Бетонування вимощення

  Будь-якого будинку необхідно бетонування вимощення. Адже воно схильне постійному впливу опадів і талого снігу. Волога підмиває фундамент будинку, поступово його руйнуючи. А якщо волога постійна (наприклад, під час весняного танення снігу), вона може проникати всередину будинку. Сама ж будівля почне заростати мохом.

Бетонування вимощення

  Щоб захистити будинок, навколо нього робиться бетонне вимощення у Києві. За бажанням на бетон можна укласти тротуарну плитку, гранітний або природний камінь. Наша компанія виконає бетонування вимощення навколо всієї будівлі або якийсь його частини. Ширина і товщина не нижче необхідного мінімуму. За бажанням можемо збільшити ці показники.

Як робиться бетонування вимощення

  Бетонування вимощення включає в себе цілий комплекс підготовчих і бетонних робіт. Мінімальна ширина виробу становить 60 см. За бажанням ми можемо зробити ширшу вимощення. В обов'язковому порядку дотримуємося невеликий ухил від будівлі до грунту. Це необхідно, щоб волога не затримувалася біля будинку і моментально віддалялася від нього. Також ми враховуємо можливі періодичні руху грунту, тому залишаємо компенсаційний шов 1-2 см між цоколем будівлі і отмосткой.

Бетонування вимощення Київ

  Комплекс робіт з облаштування даної конструкції виглядає наступним чином:
• демонтаж старого покриття - необхідно в разі заміни старої вимощення на нову;
• розмітка - намічаємо розташування майбутньої конструкції з дотриманням рівних кутів;
• земляні роботи - знімаємо необхідний шар землі, утрамбовуємо грунт (щоб вона не просіла під шаром бетону);
• пристрій щебеневої піщано-подушки - створюємо міцну основу, щоб мощення не потріскалася;
• монтаж теплоізоляційних матеріалів - необхідно у випадках непередбачуваною пучинистом грунту, яка при замерзанні нерівномірно спучується (що може викликати руйнування конструкції);
• установка водостоків - для більш швидкого видалення води з поверхні, а також якщо в будинку передбачені жолоби (вони зазвичай спрямовані в такий водостік);
• установка опалубки - також в її якості можуть виступати декоративні бордюри;
• армування площі - для збільшення міцності вимощення;
• заливка бетону - вручну або за допомогою міксера, індивідуально в кожному випадку.

  Після бетонування за бажанням замовника ми можемо задекорувати вимощення тротуарною плиткою, природним або гранітним каменем.

Отмостка для будинку бетонна в Києві

  Замовити прорахунок і бетонування вимощення в Києві можна за допомогою одного з контактів на сайті.

Перелік міст, де ми надаємо послуги бетонування, можна знайти у розділі "Послуги"