Земляні роботи вручну

  Земляні роботи - це початковий етап будь-якого будівельного проекту. За допомогою техніки риття траншей і котлованів виконується швидко і ефективно. Однак не завжди спецтехніка може прийти на виручку. Наприклад, екскаватор фізично не має можливості під'їхати, під землею проходять комунікації (невідомо на якій глибині), необхідна максимально акуратна робота з грунтом. У всіх цих випадках компанія «Kvartal-Building» пропонує виконувати земляні роботи вручну в Києві.

Земляні роботи вручну в Києві

Які роботи ми здійснюємо


  Наші фахівці виконують великий спектр робіт, пов'язаних з розробкою грунту. Ми займаємося такими типами земляних робіт вручну в Києві:

  • очищення території - видалення сміття, старих будівель, корчування дерев і пнів, зняття шару грунту для бетонування майданчиків і відмосток;
  • перенесення рослинного грунту - грунт з рослинністю переноситься з будівельного майданчика на облагороджує територію. З такого грунту згодом формуються клумби, насадження навколо дерев і зелена зона у дворі або Придворовим ділянці;
  • риття траншей і котлованів - фундамент, прокладка комунікацій, облаштування колодязів та зливних ям;
  • розробка грунту - видалення зайвого грунту, додатковий завезення (якщо місцевість рельєфна і вимагає створення насипу), ущільнення грунту (якщо на місці будівництва занадто пухкий грунт);
  • облаштування території - копка і створення клумб, насадження дерев (красиво в одну лінію), розподіл залишився грунту.

  Наші фахівці працюють вручну з глинистої, кам'янистій і суглинистой грунтом. Залишки фундаменту і будівельне сміття в грунті нас не лякають - ми беремося за роботу будь-якої складності.

Земляні роботи вручну

  Тип грунту і складність безпосередньо впливають на терміни виконання роботи. Наприклад, вирити траншею для водогону по чистому чорнозему значно швидше, ніж викопати зливну яму в глинистому ґрунті. Також не маловажним є і пору року, коли виконуються земляні роботи. Влітку копати значно легше і швидше, ніж виконувати той же обсяг роботи взимку по мерзлому грунту. Ми рекомендуємо проводити консультації по кожному окремому проекту, оскільки кожна будівництво індивідуальна.

Земляні роботи вручну Київ

  Компанія «Kvartal-Building» виконує і інші завдання, пов'язані з розробкою грунту. Деталі у нашого консультанта. На нашому сайті можна замовити земляні роботи вручну в Києві. Для цього скористайтеся одним із зазначених контактів.