Копка траншей

  Копка траншей важлива під час кожного будівельного проекту. Без такої роботи просто не обійтися. Пристрій фундаменту, прокладка комунікацій, зведення огорожі або розмітка кордонів клумби (наприклад, в невелику траншею по периметру укладається природний або гранітний кругляк). Деякі ремонтні роботи (в існуючому житловому будинку) також вимагають наявності траншеї. Наприклад, підведення додаткових комунікацій (вирішили провести воду в будинок) або збільшення існуючої траншеї (водовідведення переноситься далі, ніж він розташований зараз).

Копка траншей

  Компанія «Kvartal-Building» виконує копку траншей в Києві. Ми працюємо як вручну, так і з залученням різної техніки. У деяких випадках ми комбінуємо способи риття траншеї. Наприклад, на глибині 80-100 см пролягає труба водопроводу. Тоді 60-70 см ми риємо спецтехнікою, а далі переходимо на ручну копку. В даному випадку дотримуються норми безпеки і не страждає швидкість виконання роботи.

Як виконується копка траншей


  Спочатку на місце прибуває фахівець, який оцінює основні і додаткові етапи робіт. Під час оцінки фахівець визначає наступне:

  • довжина траншеї - звідки, куди і скільки копати;
  • глибина і ширина траншеї - залежить від призначення. Для фундаменту одноповерхового будинку це одні показники, для двоповерхового будинку траншея буде ширше і глибше;
  • тип ґрунту - чорнозем, глиниста або кам'янистий ґрунт. Від типу грунту залежить швидкість, складність і вартість копання траншеї;
  • додаткові деталі - якщо на місці майбутньої траншеї ростуть дерева і чагарники (і їх необхідно корчувати), це впливає на що витрачаються час і сили. Також має значення наявність старих будівель і фундаменту.

Копка траншей Київ
  Після оцінки стану ми запрошуємо необхідну кількість працівників і техніки. Вони виконують копку траншей в наступному порядку:

  • очищення території - видаляємо сміття, чагарники і дерева, а також старі споруди з фундаментом. Прибираємо все те, що буде заважати копати;
  • риття траншеї - технікою або вручну, викопуємо обумовлені розміри. При цьому враховуємо можливе пролягання підземних комунікацій;
  • прибирання сміття та вивіз грунту - після себе ми залишаємо чисту територію. Якщо необхідно, вивозимо непотрібний грунт. Або ж переносимо його в зручне місце, щоб в подальшому використовувати при облагороджування території.

  Копка траншей в Києві з компанією «Kvartal-Building» -виконуємо точно в обумовлені терміни. Замовити послугу можна по одному з контактів на сайті.