Копка басейнів

  Багато власників приватних будинків мріють про власний басейн. Хтось задовольняється каркасної конструкцією, яку необхідно щоліта збирати і розбирати (крім чищення та миття). Інші ж вважають за краще зробити стаціонарний басейн, який досить буде регулярно мити.

Копка басейнів

  Для здійснення другого варіанту необхідна копка басейнів. Компанія «Kvartal-Building» готова взятися за проектування і розробку котловану. Наші фахівці виконують копку землі під басейни різних типів, розмірів і форм. Наприклад, прямокутний, круглий, овальний, з хвилястими стінами або комбінація з декількох форм.

Копка басейнів - етапи робіт


  Щоб розробити котлован хорошої якості, важливо враховувати певні нюанси. Це рельєф місцевості, розташування підземних комунікацій, рівень грунтових вод, тип ґрунту, віддаленість ділянки від природних водойм. Якщо не брати до уваги ці фактори, котлован може таїти в собі небезпеку для будівництва басейну.

Копка басейнів Київ

  Копка басейнів в Києві від компанії «Kvartal-Building» включає в себе такі роботи:

  • огляд ділянки і прилеглої місцевості - фахівці роблять візуальний огляд рельєфу місцевості, беруть проби ґрунту на визначення його структури, щільності, пухкості і поддатлівості. Також вони встановлюють глибину залягання грунтових вод, що дозволяє визначити максимально допустиму глибину котловану;
  • прибирання території - на зазначеній ділянці проводиться прибирання сміття, чагарників, дерев, пнів та інших предметів, які можуть заважати розробці котловану. Також проводиться перенесення пролягають комунікацій на безпечну відстань;
  • копка котловану - ми виробляємо копку як механічним, так і ручним способом. Коли необхідно знімати великі шари грунту, ми залучати спецтехніку. У разі невеликих конструкцій або візерункових басейнів ми вдаємося до ручної копанні. У нашому арсеналі достатньо техніки для швидкої і грамотної розробки котловану з ідеально рівними стінами;
  • ущільнення грунту - робиться для виключення осідання і тріщин. Особливо актуально в разі пухкого і пучинистого грунту.

  Після риття котловану і посилення грунту облаштовується піщано-щебенева подушка. Потім починається зведення самого басейну. Будь-то установка готової конструкції або бетонування підлоги і стін, наші фахівці виконають свою роботу на найвищому рівні.

  Копка басейнів в Києві з компанією «Kvartal-Building» - оптимальне рішення в створенні комфорту. Наша команда професіоналів осущесвлять розробку котлованів будь-яких форм, розмірів і складності. Ми виконуємо свою роботу в обумовлені терміни. Вартість послуги розраховується індивідуально, в залежності від складності та хитромудрості конфігурації басейну. Замовити послугу можна по одному з контактів на сайті.