Розбирання будинків

  Розбирання будинків непросте завдання. На відміну від демонтажу процес розбирання на увазі максимальне збереження будівельних матеріалів. Відповідно така робота займає значно більше часу. Але в замін замовник має будматеріали, які можна застосувати при будівництві нового будинку або господарської споруди.

Розбирання будинків

  Команда з «Kvartal-Building» допоможе розібрати цегляний, дерев'яний, шлакоблочний або панельний будинок. Також ми здійснюємо розбирання дачних будівель, сараїв та інших госпбудівель. Акуратна розбирання будинків в Києві зі збереженням максимальної кількості будматеріалів - відмінна риса компанії «Kvartal-Building».

Способи розбирання будинків


  Залежно від ситуації ми застосовуємо декілька методів розбирання будівель. Наші фахівці працюють такими способами:

  • ручний - використовуючи ручний інструмент, майстри цеглинка за цеглинкою розбирають будинок (або дошка за дошкою, якщо будова дерев'яне). Спосіб забирає багато сил і часу, але в результаті практично вся цегла (або дошки) можна заново використовувати;
  • механічний - застосовується в ситуаціях, коли будматеріали неможливо повторно використовувати. Наприклад, цегла (або дошка) в такому поганому стані, що сиплеться в руках. Або ж матеріал вражений цвіллю і грибком. В даному випадку на місці розбирання застосовується механічний інструмент і спецтехніка;
  • змішаний - одночасно використовуються ручної і механічний способи. Виходячи зі стану будинку, фахівці вибирають яким інструментом скористатися. Де матеріали можна зберегти, використовують ручні пристосування. Якщо ж ситуація змінюється, фахівці застосовують механічний інструмент.

  Наші фахівці дотримуються змішаного типу розбирання будівель. Це дозволяє максимально зберегти будматеріали і виграти кілька часу. Для цього перед розбиранням ми ретельно оглядаємо будинок, щоб визначити його стан і який інструмент використовувати.

Розбирання будинків Київ

Чому розбирання будинків варто довірити нам


  Компанія «Kvartal-Building» має великий будівельний досвід. Розбирання будинків в Києві разом з нами означає для нашого замовника наступне:

  • індивідуальний підхід - для кожного типу будови необхідний свій специфічний інструмент. Цегляний будинок розбирається зовсім не так, як дерев'яний;
  • вибір техніки - ми володіємо великою кількістю механічних інструментів і спеціальної техніки. Розберемо, поріжемо, розіб'ємо, роздрібнити і вивеземо сміття після себе. У нас достатньо техніки, щоб здійснити розбирання будівель будь-якого типу;
  • терміни - ми виконуємо свою роботу в обумовлені терміни, що не перевищуємо жодного дня. Коли обговорюємо терміни з замовником, ми намагаємося врахувати всі тонкощі і нюанси, в тому числі і не передбачені обставини.

  Протягом всієї роботи ми робимо фотозвіт основних етапів. Розбирання будинків в Києві точно в строк - так працює команда «Kvartal-Building».